Nauja Fairy Non Bio Liquid, 38 Padidinti

Fairy Non Bio Liquid, 38

Nauja prekė

Vieneto kaina (vnt.): 11 Eur

Smulkiau

Apie prekę

Atraskite „Soft of Power“ su „Fairy Non Bio“ skalbimo geliu. Nenuostabu, kad „Fairy Non Bio“ buvo išrinkta Nr. 1 jautriai odai skirtų skalbinių prekės ženklu. „Fairy Non Bio“ palieka drabužius nuostabiai švarius ir švelnius. Taip yra todėl, kad „Fairy Non Bio“ sudėtyje yra natūralių ingredientų, skirtų harmoningai veikti su jūsų oda. Nepriklausomi testai patvirtino, kad  „Fairy“ skalbiami drabužiai šalia odos yra tokie pat malonūs, kaip ir vien tik vandeniu nuplauti drabužiai.
Skirtingai nuo skalbimo miltelių, šis ypač koncentruotas skalbiklis suaktyvėja šaltame vandenyje ir greitai ištirpsta net greitai skalbdamas, „Fairy Non Bio“ skalbimo gelis tiekiamas
unikaliame kompaktiškame buteliuke su savo dozavimo dangteliu. Tiesiog įpilkite vieną išspaudimą į dangtelį, tada supilkite jį tiesiai į skalbimo būgną.

Pakuotės dydis: 1,33 l

Nepriekaištingai švelnūs drabužiai jautriai odai.
Idealiai tinka švelniai jūsų kūdikio odelei.
Dermatologiškai patikrinta „Fairy Non Bio“ serija buvo apdovanota „Skin Health Alliance“ antspaudu.

Ingredientai:
15–30% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, 5–15% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, muilo, benzizotiazolinono, metilizotiazolinono, kvepalų.
Saugos įspėjimas:
Biologinis skalbimo gelis. Stipriai dirgina akis. Saugoti nuo vaikų. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite produkto indą ar etiketę.
PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite vandeniu. Pašalinkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją.
PRARIJUS: pasijutus blogai kreipkitės į gydytoją.

Kilmės šalis: UK.

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: