Servetėlės WaterWipes, 60vnt. Padidinti

Servetėlės WaterWipes, 60vnt.

Nauja prekė

Vieneto kaina (vnt.): 3,5 Eur

 

Smulkiau

Apie prekę

Drėgnosios servetėlės WaterWipes yra gryniausios pasaulyje servetėlės kūdikiams. Jų unikali sudėtis susideda tik iš dviejų ingredientų - vandens ir greipfrutų sėklų ekstrakto.

Dėl patentuotų technologijų WaterWipes servetėlės yra ypač švarios ir minkštos lyginant su kitomis drėgnomis servetėlėmis. WaterWipes drėgnos servetėlės kūdikiams − idealus pasirinkimas tėveliams, ieškantiems natūralių, saugių kūdikio priežiūros priemonių. Šios servetėlės tinkamos naudoti nuo pat mažylio gimimo. Servetėlės išsiskiria ypatingu minkštumu ir švelnumu, jas neabejotinai pamėgs Jūsų kūdikis. Drėgnos servetėlės nedirgins itin jautrios mažylio odos, jos gali padėti sumažinti nemalonias odos problemas. Servetėlių sudėtyje nėra konservantų, cheminių medžiagų ar kitų kūdikiui kenksmingų priedų.

WaterWipes servetėles rekomenduoja akušerės nuo vystyklų bėrimų ir odos alergijos atvejams. WaterWipes servetėlės pagamintos iš 99.9 % vandens ir 0.1% greipfrutų sėklų ekstrakto.

97% akušerių rekomenduoja naudoti drėgnas servetėles WaterWipes kaip alternatyvą vandeniui ir kitoms valymo priemonėms. Tai yra vienintelės servetėlės patvirtintos Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Prancūzijos alergijos prevencijos asociacijos.

Pagrindinės drėgnų servetėlių WaterWipes savybės:

  • Dėka WaterWipes drėgnų servetėlių itin greitai, saugiai ir lengvai nuvalysite kūdikio jautrią odelę.
  • Drėgnos servetėlės yra ypatingai minkštos ir švelnios. Servetėlės neabejotinai taps pamėgtos kūdikių.
  • Dėka unikalios formulės, drėgnos servetėlės nedirgina jautrios kūdikėlių odos. Mažina odos bėrimus, egzemą ir kitas nemalonias odos problemas.
  • Drėgnų servetėlių sudėtis sudaryta be konservantų, cheminių medžiagų ar kitų kūdikiui kenksmingų priedų.
  • Servetėlių formulė sukurta iš 99,9% gryno vandens ir 0,1% greipfruto sėklų ekstrakto. TIK DU INGREDIENTAI!
  • Gryniausios servetėlės! Kūdikio odelės valymas šiomis servetėlėmis beveik prilygsta valymui sudrėkinta vata.
  • Galima valyti kūdikio veidą ir kitas kūno dalis.

Kaip naudoti?

WaterWipes servetėlės yra grynas ir šviežias produktas. Kol atidarysite servetėlių pakuotę, rekomenduojama servetėles laikyti apverstas. Išnaudokite servetėles per 4 savaites nuo atidarymo. Po kiekvieno naudojimo kruopščiai uždarykite pakuotę.

Kilmės šalis: Airija.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: